Team

Ons atelier ademt creativiteit, vakkennis en veelzijdigheid. Als complementair team kunnen wij elk project volledig inhouse uitwerken, van het eerste moodboard tot de finishing touches. We zijn elkaars sparring partner én grootste criticaster, maar werken in harmonie tot de laatste pixel goed zit.

Lieve De Becker

Lieve De Becker
Photography
lieve@beeldcollectief.be

Philippe Daman

Philippe Daman
Postproductie / Photography
philippe@beeldcollectief.be

Willem Blancke

Willem Blancke
Motion / Photography
willem@beeldcollectief.be

Charlotte Van Dooren

Charlotte Van Dooren
3D Artist
charlotte@beeldcollectief.be

David Masovitch

David Masovitch
3D Artist
david@beeldcollectief.be

Eva Maes

Eva Maes
3D Artist
eva@beeldcollectief.be

Lucas Despriet

Lucas Despriet
Photography / Production
lucas@beeldcollectief.be