Team

Ons atelier ademt creativiteit, vakkennis en veelzijdigheid. Als complementair team kunnen wij elk project volledig inhouse uitwerken, van het eerste moodboard tot de finishing touches. We zijn elkaars sparring partner én grootste criticaster, maar werken in harmonie tot de laatste pixel goed zit.

Lucas Despriet

Lucas Despriet
Fotografie / Postproductie / Motion
lucas@beeldcollectief.be

Lieve De Becker

Lieve De Becker
Fotografie / Postproductie
lieve@beeldcollectief.be

Philippe Daman

Philippe Daman
Postproductie / Fotografie
philippe@beeldcollectief.be

Willem Blancke

Willem Blancke
Motion / Fotografie
willem@beeldcollectief.be

Charlotte Van Dooren

Charlotte Van Dooren
3D Artist
charlotte@beeldcollectief.be

David Masovitch

David Masovitch
3D Artist
david@beeldcollectief.be